Samochody z HDS to pojazdy, które wyposażone zostały w dźwig hydrauliczny lub też tak zwany żuraw załadunkowy, idealnie sprawdzający się podczas załadunku oraz rozładunku towarów o sporej masie. Samochody z HDS wykorzystywane są natomiast przede wszystkim do transportu sprzętu ciężkiego, np. kontenerów, materiałów budowlanych, mniejszych maszyn.

Co więcej, pojazdy te okazują się pomocne również na placu budowy. Można dzięki nim przenosić bez większego problemu materiały konstrukcyjne, co znacząco przyspiesza oraz ułatwia wykonywanie określonych prac.

Prowadzimy wynajem pojazdów ciężarowych z HDS różnych marek. Współpracujemy zarówno z firmami, między innymi budowlanymi, przewozowymi oraz produkcyjnymi, jak i osobami prywatnymi. Wszystkie nasze samochody są nowoczesne i sprawne technicznie. Ponadto, regularnie je serwisujemy.

SCANIA + HDS HMF 28 TM

Oferujemy możliwość wynajmu pojazdu SCANIA + HDS HMF 28 ™, o wymiarach skrzyni ładunkowej: długości 6,4 m, szerokości 2,50 m, ładowności 6 ton. Maksymalny wysięg żurawia wynosi do 10,3 m. Samochód idealnie sprawdzi się zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.

Zapraszamy do kontaktu z nami, w celu rezerwacji pojazdu.