Samochody HDS są pojazdami wyposażonymi w dźwigi hydrauliczne, które wykorzystywane są między innymi do załadunku oraz rozładunku towarów. Mogą również służyć do wykonywania określonych prac na placu budowy, związanych, np. z przenoszeniem sprzętu ciężkiego. Co więcej, pojazdy te zwiększają efektywność procesu przewozowego i znacząco ułatwiają wykonywanie określonych czynności. Samochody z HDS przystosowane zostały do dużych obciążeń, wykorzystywane są zarówno przez firmy, jak i osoby prywatne.

Nasze przedsiębiorstwo TRANS-RACZEK zajmuje się wypożyczaniem nowoczesnych samochodów z HDS różnych firm. Dysponujemy wyłącznie sprawdzonym oraz sprawnym technicznie sprzętem wyposażonym w nowoczesne uchwyty oraz inne akcesoria, np. pojazdem SCANIA + HDS PALFINGER 35.

SCANIA + HDS PALFINGER 35

Oferujemy wypożyczenie pojazdu ciężarowego SCANIA + HDS PALFINGER 35, którego maksymalna ładowność wynosi do 7 ton, natomiast wysięg żurawia aż 14,5 m. Pojazd na pewno sprawdzi się podczas ładowania materiałów o sporej masie oraz okaże się pomocny podczas załadunku.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.