Samochody ciężarowe z HDS to pojazdy z osadzonymi samobieżnymi dźwigami oraz żurawiami. Ich główną zaletą jest możliwość szybkiego przemieszczania się po drogach, dlatego wykorzystuje się je powszechnie do załadunku, transportu oraz rozładunku różnorodnych materiałów, np. budowlanych.

Pojazdy z zamontowanych dźwigiem HDS są wszechstronne i mają wiele zastosowań, np. w przewozie ciężkim, ale też bezpośrednio w budownictwie. Można je wykorzystywać na placu budowy i wykonać dzięki nim większość prac związanych, między innymi z przenoszeniem różnych elementów konstrukcyjnych.

W ramach oferty zajmujemy się wynajmem wysokojakościowych pojazdów z HDS. Dużą popularnością cieszy się na pewno samochód SCANIA + HDS HMF 37.

SCANIA + HDS HMF 37

Samochód z HDS HMF 37 marki Scania wyróżnia się możliwością dużej ładowności, gdyż maksymalna wartość wynosi aż 9 t. Dzięki udźwigowi do 7,5 t oraz wysięgowi żurawia do 16,5 t transportowanie materiałów ciężkich przebiega sprawnie, co pozwala zaoszczędzić czas. Pojazd sprawdzi się też podczas prac budowlanych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy TRANS-RACZEK.