Firma Trans-Raczek zajmuje się rzetelnym i solidnym montażem ekranów akustycznych. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz maszynami, które ułatwiają nam pracę. Podstawowym pojazdem wykorzystywanym do montażu paneli akustycznych jest dźwig HDS. Pozwala nam to świadczyć usługi na wysokim poziomie z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa. Nasza kadra składa się wyłącznie z osób doświadczonych, od lat pracujących w branży. 

Jak montujemy ekrany?

Prace zaczynamy od tradycyjnych robót palowych w technologii CFA dla budownictwa kubartowego lub wykorzystując ciężki sprzęt. Kolejnym krokiem jest montaż paneli przy użyciu dźwigu HDS. Ostatnim etapem są natomiast tradycyjne roboty ziemne.

Ekrany akustyczne świetnie tłumią dźwięki, absorbując hałas i rozpraszając go po swojej powierzchni. Obecnie oprócz tradycyjnych modeli, chętnie montowane są także panele szklane, ekrany transparentne oraz panele typu zielona ściana. Efektywny montaż tych produktów polega na tym, aby w sposób solidny osadzić w fundamencie słupy z profilii HEB.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.