Oferujemy usługi transportu materiałów budowlanych różnorodnych gabarytów przy zachowaniu wszelkich warunków bezpieczeństwa. Dysponujemy nowoczesnymi pojazdami, dzięki czemu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Odpowiednio zabezpieczamy materiały pasami i ściągaczami, co pozwala zniwelować ryzyko uszkodzeń materiałów.

Transportujemy materiały masowe, czyli luźne i bardzo często paczkowane oraz drobnicowe. Każdorazowo dobieramy rodzaj transportu do przewożonych materiałów, a także do ilości oraz masy. Przed wykonaniem zlecenia ustalamy wszelkie szczegóły z naszymi klientami. 

Przewóz materiałów samochodami ciężarowymi

Nasza firma przewozi materiały budowlane transportem drogowym. Wykorzystujemy do tego pojazdy, takie jak: ciężarówki z przyczepami lub naczepami, platformy niskopodłogowe lub wywrotki samochodowe. Podczas transportu korzystamy również z zabezpieczenia dodatkowego, m.in. burt i kłonnic przednich, bocznych, ukośnych.

ransport materiałów budowlanych jest nieodłącznym elementem każdego procesu budowlanego, niezależnie od jego skali. Najważniejsze kwestie w przewozie to wybór odpowiedniego środka transportu, prawidłowe zabezpieczenie ładunku, przestrzeganie kwestii związanych z bezpieczeństwem. Zespół naszych fachowców to gwarancja, że każde z zadań zostanie wykonane w prawidłowy sposób.  

Transport drogowy materiałów budowlanych 

Transport drogowy materiałów budowlanych odbywa się z wykorzystaniem ciężarówek z przyczepami lub naczepami, platform niskopodłogowych oraz wywrotek samochodowych Każdy z wymienionych środków transportu ma swoje unikalne cechy, które sprawiają, że jest on odpowiedni do przewozu konkretnych materiałów.

  • Ciężarówki z przyczepami lub naczepami pozwalają na przewóz takich materiałów, takich jak drewno, stali, beton prefabrykowany. 
  • Platformy niskopodłogowe są specjalistycznymi pojazdami przeznaczonymi do przewozu ciężkich i wymiarowo nietypowych elementów, takich jak prefabrykowane konstrukcje betonowe, stalowe bele czy maszyny budowlane. Niska wysokość podłogi pozwala na bezpieczne i stabilne umieszczenie ładunku, a rozkładające się osie zmniejszają nacisk na nawierzchnię drogi, co jest istotne z punktu widzenia infrastruktury.
  • Wywrotki samochodowe są niezastąpione w transporcie drogowym materiałów sypkich, takich jak piasek, żwir, gruz czy kruszywo. Dzięki specjalistycznej konstrukcji skrzyni ładunkowej, umożliwiającej szybkie i efektywne opróżnienie zawartości, wywrotki są często wykorzystywane w branży budowlanej. 

Transport drogowy materiałów budowlanych za pomocą ciężarówek z przyczepami lub naczepami, platform niskopodłogowych i wywrotek samochodowych jest kluczowy dla sprawnego funkcjonowania branży budowlanej. Nasza firma od lat specjalizuje się w przewozie materiałów budowlanych. Zapraszamy do współpracy.