W ramach oferty prowadzimy wynajem nowoczesnych pojazdów z HDS. Są to hydrauliczne dźwigi samochodowe, służące przede wszystkim do załadunku, transportu oraz rozładunku towarów. Dzięki nim można przewieźć, między innymi materiały budowlane, kontenery oraz maszyny. 

Nasze pojazdy wykorzystywane są nie tylko w transporcie, ale również do realizacji usług stacjonarnych, np. budowlanych. Sprawdzają się do przenoszenia materiałów bezpośrednio na placu budowy, co pozwala na znaczne przyspieszenie prac, ale także sprawia, że są one o wiele łatwiejsze w wykonaniu. 

Dysponujemy flotą wysokojakościowych pojazdów z HDS kilku marek wyposażonych w nowoczesne uchwyty oraz dodatkowe akcesoria, ułatwiające pracę, np. VOLVO + HDS EFFER 400.

VOLVO + HDS EFFER 400

To nowoczesny i sprawny technicznie pojazd HDS ze sporym wysięgiem od 4 do 16,1 m. Ładowność samochodu wynosi 7 t, natomiast długość skrzyni ładunkowej 6,5 m. Samochód z pewnością sprawdzi się zarówno do przewozu materiałów, jak i okaże się pomocny podczas prac budowlanych.

Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu.