Nasza firma TRANS-RACZEK prowadzi wynajem nowoczesnych samochodów z HDS, wykorzystywanych do przewozu materiałów sypkich oraz elementów konstrukcyjnych. Dzięki pojazdom można z łatwością załadować, a także rozładować towar, nie wykorzystując do tych czynności innych maszyn, np. wózków widłowych. 

Samochody z HDS świetnie sprawdzają się także bezpośrednio na miejscu budowy. Są pomocne podczas wykonywania zróżnicowanych prac, np. przenoszenia elementów konstrukcyjnych wykorzystywanych do ułożenia fundamentów lub ścian budynku.

Decydując się na wynajem konkretnego pojazdu, należy zwrócić uwagę na model oraz jego parametry. Proponujemy Ci wynajem samochodu ciężarowego VOLVO + HDS PALFINGER PK 44002.

VOLVO + HDS PALFINGER PK 44002

To pojazd z dźwigiem HDS o wysięgu, wynoszącym do 11,6 m, a także dużej ładowności do 7 t. Samochód ten wyróżnia się także udźwigiem maksymalnym do 8,8 t, dlatego może być wykorzystywany podczas wykonywania zaawansowanych prac budowlanych lub do transportu zróżnicowanych materiałów zarówno sypkich, jak i elementów konstrukcyjnych.

Zachęcamy do wynajmu pojazdów.